Müşteri Hizmetleri

Nakliye ve Teslimat

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz nakliye şirketi tarafından size teslim edilecektir. Gönderim ücreti tarafımızdan ödenir. Çok az sayıda malzeme için özel belirtildiğinde kargoyu alıcı ödeyebilir. Ürün açıklamasında bu ibare olduğunda bu durum söz konusu olacaktır. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır. reklam-malzemeleri.com ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır.Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı oluşan gecikmelerde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri bıraktığınız iletişim bilgilerinden sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz iptal edilecektir.
350TL + KDV 'Yİ GEÇMEYEN SİPARİŞLERDE, Oval Tanıtım Standı, Polikarbon ve Dubalarda nakliye ödenmez.

KARGODA HASAR GÖREN MALZEMELER; KARGO ŞİRKETİMİZ OLAN SÜRAT KARGO TARAFINDAN YA DA BİZİM TARAFIMIZDAN KABUL EDİLMEYECEKTİR. ÜRÜNLERİMİZ SİGORTASIZ TAŞINIR VE HASAR TAZMİNİ YAPILMAZ.

Anlaşmalı kargo şirketinde bazı iller için teslimat süreleri uzun olabilir. Bu kargo şirketinin teslimat imkanlarıyla bağlantılıdır. 

Kargoların tamamı tarafımızdan ödenir. reklam-malzemeleri.com ürün portföyünde bulunan yüzlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda reklam-malzemeleri.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Gizlilik Şartları
Reklam-malzemeleri.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Reklam-malzemeleri.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Reklam-malzemeleri.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Reklam-malzemeleri.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi istemektedir. Satın alma formlarımız ayrıca fatura bilgilerinizin, mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. 

Reklam-malzemeleri.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. 

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.
 Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemiyle şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Ürün İade ve Değişimler

reklam-malzemeleri.com'da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Genel olarak satın aldığınız ürünlere ait siparişinizi aynı gün içinde iletişim kısmında bulunan telefonu arayarak iptal ettirebilirsiniz. Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda ise ürün size ulaştığında tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) iş günü içinde neden belirterek ve satıcının onayını alarak iade edebilirsiniz.

KARGODA HASAR GÖREN MALZEMELER; KARGO ŞİRKETİMİZ OLAN SÜRAT KARGO TARAFINDAN YA DA BİZİM TARAFIMIZDAN KABUL EDİLMEYECEKTİR.
İADE EDİLMEK İSTENEN ÜRÜNLER, KARGODAN TESLİM ALINIR. KARGO ÜCRETİNİ İADE EDEN ÖDEYECEK ŞEKİLDE, KARGOYA VERİR VE GÖNDERİR. 

İade şartları nelerdir?

 

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. *Ürünün faturası, * 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu nedenle iadelerinizde lütfen ürünlerinizi kargoya ambalajı bozulmayacak şekilde teslim ediniz. Bazı kategorilerimizdeki ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce gene iade prosedürlerine göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansıtılacaktır. KARGODA HASAR GÖREN MALZEMELER; KARGO ŞİRKETİMİZ OLAN SÜRAT KARGO TARAFINDAN YA DA BİZİM TARAFIMIZDAN KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü size gelen Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade işlemlerinde gönderim ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz. Teslimat ve Fatura Adresleri Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

İptal Koşulları

 

Siparişinizi iptal etmek için, siparişiniz kargoya verilinceye kadar iletişim kısmında ki telefon numaralarıyla irtibata geçerek siparişiniz iptal edebilirsiniz. Ancak dağıtıma çıkmış siparişlerde, alışverişten vazgeçmeniz durumunda siparişinizin kargo ücreti tarafımızdan ödenmiş olsa dahi, söz konusu tutar iki yönlü kargo masrafı düşülerek iade edilir. KARGODA HASAR GÖREN MALZEMELER; KARGO ŞİRKETİMİZ OLAN SÜRAT KARGO TARAFINDAN YA DA BİZİM TARAFIMIZDAN KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Sipariş
Fiyatını kontrol ettikten sonra onaylayacağınız siparişiniz sistemimizde göründüğünde üzerinde çalışılır.
Ödemeler, Fiyatlandırma ve Promosyonlar
Havale, Eft ya da kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz reklam-malzemeleri.com; en kaliteli ürünleri size en uygun fiyatla ulaştırır.Ödemeler peşin olarak yapılmadığında sipariş gönderilmez. Ayrıca siparişlerinizle birlikte göndereceğimiz katalog, promosyon ürünleri ve hediye malzemelerden ücret alınmaz. Ürün fiyatları sayfa içinde yapılan seçimlere göre yenilenir bazı renk ve ebatlarda ana fiyata fark eklenir. Geçerli olan fiyat tüm seçimler bittikten sonraki fiyattır. Alışverişinizin ilerleyen evrelerinde bu tutara %18 Kdv eklenir.
Sipariş Takibi
Siparişlerinizi anlaşmalı kargo şirketimizden ya da müşteri destek hattımıza ulaşarak takip edebilirsiniz.
Üyelik Bilgisi Güncelleme
Üye bilgileriniz ve profil ayarlarınızın güncel olması yeni kampanya ve ürünlerimizden haberdar olmanız  ve doğru teslimat almanız için önemlidir.